JIRA

 JIRA

JIRA, yazılım geliştirme takımlarının kod kalitesini ve geliştirme hızını iyileştirmeleri için talep takibi ve proje takibi özellikleri sağlar.

Talepleri isteğe göre uyarlanabilen iş akışlarıyla düzenleyen net ve hızlı arayüzü, OpenSocial panelleri ve eklenebilir entegrasyon çatısı ile JIRA, geliştirme takımınıza tam uyum sağlamak için mükemmeldir.

Devamı için..


Bamboo

 BAMBOO

Herhangi bir Build sunucusu, build'larınızı sadece tekrar tekrar çalıştırır. Bamboo ile yazılımınızı otomatik build yapma, test etme, yerleştirme ve yayımlama yapabilirsiniz.

Kendi sunucularınızda veya Amazon EC2 bulutunda çalışan, otomatik olarak yönetilen ajanlar ile anında ölçeklendirme yapılabilir. Eksiksiz bir yayımlama iş akışı oluşturmak için JIRA ile entegre edilebilir veya IDE'niz ile doğrudan Bamboo üzerinden çalışılabilir.

Devamı için..


Clover

 CLOVER

Clover testlerinizin etkisini değerlendirebilmek için Java kaynak kod kapsama metrikleri sağlar. Sınırlı test kaynaklarınızı daha etkin kullanabilmenize yardımcı olmak için temel test kapsam analizinin ötesine geçer.

Clover'ın testlerinizi en iyi biçime getirmedeki eşsiz yeteneği, testlerinizi "Failing Faster" yöntemiyle daha etkin hale getirmenizi sağlar.

Devamı için..


Confluence

 CONFLUENCE

Teknik takımların birlikte çalışması, yaratması, fikirleri tartışıp, dosyaları, toplantı notlarını, taslakları, şemaları ve projeleri paylaşabilmesi için tek bir alan.

Verimli bir editör, etkin Office ve JIRA entegrasyonu ve güçlü eklentileri, takımların teknik dokümanları, intranetleri ve bilgi tabanlarını ortaklaşa çalışarak geliştirmesine yardımcı olur.    

Devamı için..


Crowd

 CROWD

Crowd ihtiyacınız kadar kullanıcı, web ugulaması ve dizin sunucusu için, tek bir web arayüzü üzerinden kullanabileceğiniz bir single sign-on (SSO) uygulamasıdır.              

Buna ek olarak Crowd ile dizin sunucularınıza da bağlanabilir, kullanıcılarınızı Crowd içinde de tutabilir veya her ikisini de yapabilirsiniz. Dizin yapılandırmalarınızı ve grup üyeliklerinizi uygulamanızdaki ayarları değiştirmeden düzenleyebilirsiniz.

Devamı için..


Crucible

 CRUCIBLE

Crucible, ekibinize, devamlı kod gözden geçirme olanağının avantajlarından faydalanma imkanı, satır içi yorumda bulunabilme, basit iş akışı, asenkron gözden geçirme, e-posta ve RSS bildirimleri, JIRA entegrasyonu ile beraber daha birçok başka özellik sağlar.           

Devamı için..


Fisheye

 FISHEYE

FishEye kod değişiklikleri hakkında gerçek zamanlı bildirimler, web tabanlı raporlama, görüntüleme, arama e kod paylaşımı ile Subversion, Git, Perforce, CVS, ve Mercurial'a erişimi kolaylaştırır.

Kodlama, hata ayıklama, test etme, kodda iyileştirme yapıyor veya sadece kod değişikliklerini takip ediyor olsanız da, FishEye bilgileri istediğiniz yerde gösterir: JIRA talepleri, Bamboo buildleri, e-posta/RSS uyarıları, OpenSocial Panelleri veya IDE'nizde!

Devamı için..


Atlassian ürünleri için lisansa mı ihtiyacınız var? Teklif almak için hemen bizimle irtibat kurun.

 

Haberler

Başarı Hikayeleri