GoEdit - Confluence için Doğrudan Eklenti Yönetimi

GoEdit wikisayfanızda bulunan her türlü eklentiyi masaüstü uygulamanız vasıtasıyla açmanıza ve                  düzenlemenize olanak sağlar. Sadece GoEdit butonuna tıklayın ve seçtiğiniz dosya masaüstü                  uygulamanızda doğrudan açılsın. Düzenleme ve kaydetme işlemlerinden sonra, düzenlenmiş dosya                   wiki sayfanıza otomatik olarak yüklenir ve dosyanız herkes tarafından ulaşılabilir hale gelir. Aynı zamanda                 dosya üzerinde yapılan tüm değişiklikler eklentinin versiyon geçmişinde kayıt altına alınır.


Her uygulamada, her tarayıcıda, her işletim sisteminde çalışır

GoEdit, masaüstü bilgisayarınızdaki her türlü uygulama ile birlikte çalışabilir, başlıca bütün web                  tarayıcıları ve işletim sistemlerini (Windows, Mac OS X, Linux) destekler. Zamandan tasarruf edin, istenmeyen kopyalardan kurtulun ve kullanılabilirliği artırın

Dosyaları doğrudan açma olanağı sizi gereksiz işlemleri atlamanızı sağlar, sadece birkaç tık sonrasında dosyanızı düzenlemeye başlayabilirsiniz. Böylece büyük ölçüde zaman tasarrufu elde edilir. Ayrıca dosya düzenlemek için kullanmaya alışık olduğunuz uygulamaları (Microsoft Office, Adobe Photoshop, AutoCad vb.) kullanabilirsiniz. Bununla birlikte düzenlenen dosyanın wiki sayfanıza kaydedilmesi sizi istenmeyen kopyalardan kurtarır ve tüm kullanıcıların her zaman en son versiyona ulaşmalarını garanti eder. Bu işlem iş akışlarınızı sadeleştirir ve wiki sayfanızın kullanılabilirliğini artırır.
Wikinin avantajlarını dosya sunucusu ile birleştirin

Dosyalarınız wiki üzerine kaydedildiğinde her dosya için eksiksiz bir versiyon geçmişi kaydedilir. Yani bir dosya üzerindeki her revizyon ayrı ayrı kaydedilir, görüntülenebilir veya geri alınabilir. Böylece hiçbir zaman veri kaybı yaşanmaz. Buna ek olarak, bir Confluence eklentisi olan "Arsenale Lockpoint" sayesinde, üzerinde değişiklik yapılan bir dosya kilitlenir, böylece bir dosyanın, aynı anda iki veya daha fazla kullanıcı tarafından düzenlenmesi engellenir. Tüm bu özelliklere ek olarak, Confluence için GoEdit eklentisi wikinizin tüm yetkilendirme işlemlerini kolaylıkla entegre eder.

Daha fazla bilgi için, lütfen GoEdit resmi web sayfasını ziyaret edin.